Organizujesz imprezę sportową, happening, koncert, festyn, piknik lub inne wydarzenie okolicznościowe?
Pragniesz profesjonalnej oprawy spikerskiej lub konferansjera z doświadczeniem?

Dobrze trafiłeś!

GALILEO studio oferuje w pełnym zakresie obsługę spikerską i konferansjerską każdego wydarzenia. Nasza oferta skierowana jest do ośrodków sportu i kultury, firm oraz organizatorów wszelkich imprez masowych i tych bardziej kameralnych.

Nasz spiker – Karol Nowakowski, posiada kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń sportowych, kulturalnych i wielu innych eventów. Zawsze stara się utrzymać kontakt z widownią oraz ułatwia zrozumienie programu, wzbudzając zaciekawienie publiczności imprezą. Przy tym posiada odpowiednią prezencję i styl. Duży rozrzut pomiędzy tematyką prowadzonych imprez świadczy o wysokich umiejętnościach twórczych i słownych naszego prezentera. Prowadzenie często okraszone jest stonowaną dawką humoru z wyczuciem. Dzięki doświadczeniu w organizowaniu rozmaitych wydarzeń, umie w doskonały sposób sprostać oczekiwaniom każdego organizatora. Warto dodać, że potrafi odnaleźć się sprawnie w niecodziennych i problemowych sytuacjach.

Obsługujemy następujące imprezy:

  • festyny, pikniki
  • koncerty
  • imprezy okolicznościowe
  • specjalne wydarzenia, rocznice
  • eventy sportowe i kulturalne

Cena usługi dla każdej imprezy ustalana jest indywidualnie, w zależności od jej rodzaju, rangi, ilości uczestników, długości trwania oraz miejsca wydarzenia (ewentualne koszty dojazdu). Jesteśmy do dyspozycji głównie na terenie województwa Pomorskiego i Kujawsko – Pomorskiego, ale pracujemy i obsługujemy imprezy w całej Polsce.

Zbliża się impreza – nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz i przedstaw szczegóły:
tel. 510-555-033
biuro@galileo-studio.pl