Witamy w świecie GALILEO studio!

GALILEO studio – prawdziwe centrum rozrywki na każdej imprezie! 

To także doświadczenie i profesjonalizm. Na rynku jesteśmy od 2011 roku i nieustannie towarzyszy nam idea podnoszenia jakości naszych usług oraz umiejętności animacyjnych, a także wprowadzanie na rynek nowych innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług. Do naszych atutów niezaprzeczalnie należą ceny. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Naszą zaletą jest elastyczne podejście i łatwa komunikacja. Dynamicznie rośnie liczba naszych Klientów i Partnerów. Jesteśmy wiodącą firmą w branży animacji dziecięcej na obszarze całego Pomorza. Prowadzimy największe eventy sportowe, głównie biegowe w charakterze konferansjera w całym kraju. W ofercie mamy szerokie spektrum atrakcji na imprezy dziecięce, weselne i inne okolicznościowe.

Setki współpracujących klientów indywidualnych, dziesiątki firm, szkół oraz przedszkoli i tysiące uśmiechniętych twarzy to najlepsza rekomendacja naszej firmy! To zaufanie które procentuje! Stałym Klientom oferujemy solidne rabaty, a nowych zachęcamy i zapraszamy – sprawdźcie nas!


GALILEO studio to pasja, rozrywka i jakość w jednym!

Świat GALILEO studio tworzą najwyższej jakości usługi. W ofercie posiadamy:

  • GALILEO kids – organizacja imprez dla dzieci, programy animacyjne oraz wspaniałe atrakcje
  • Hel do balonów – napełnianie balonów helem u Klienta i odbiór osobisty
  • Mikołaj do wynajęcia – spotkania i wszelakie imprezy z udziałem  Świętego Mikołaja
  • Pinata party – organizacja zabawy z pinatą na imprezach z udziałem dzieci
  • Usługi spikerskie i konferansjerskie – prowadzenie imprez rekreacyjnych i sportowych
  • Organizacja imprez sportowych – imprezy biegowe, wszelakie sportowe, pikniki
  • GALILEO travel – organizacja kolonii dla dzieci

Współpracujemy z Klientem indywidualnym, firmami, restauracjami, domami weselnymi, szkołami, przedszkolami oraz wieloma innymi instytucjami na terenie Pomorza i Kujaw. Większe projekty realizujemy na terenie całej Polski.

Dostępni jesteśmy w: Trójmieście, Tczewie, Starogardzie Gdańskim, Lęborku, Słupsku, Chojnicach, Bytowie, Sierakowicach, Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu, Pruszczu Gdańskim, Iławie, Wejherowie, Skarszewach, Żukowie, Kartuzach i okolicach tych miast.

Chcą Państwo zadać pytanie na temat naszej oferty lub umówić się na spotkanie?

tel. 510-555-033

biuro@galileo-studio.pl

Zapraszamy do podróży po świecie GALILEO studio.